Az álláshirdetés lejárt.
Aktuális állást talál az aktív állásajánlatok között: új keresés indítása itt
www.hajdujobs.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 1334 napja lejárt

Könyvelő munkatársat keresünk debreceni könyvelőirodánkba, elsősorban 1-2 év könyvelői gyakorlattal rendelkező 25.év alatti, vagy pályakezdők jelentkezését várjuk.

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelő.
  • Önálló munkavégzéshez szükséges jogszabályi ismeret.
  • Csapatszellem
  • Bér-munkaügyi gyakorlattal rendelkezők előnyben.

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, fizetésigény megjelölésével várjuk.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Adatelemző

HSA Kft.

Partnercégünk számára keresünk munkatársat az a...
Debrecen

Accountant ( English-French)

HSA Kft.

Accountant ( English-French speaking) Tasks: ...
Debrecen

Könyvelő

HSA Kft.

Könyvelő   Feladatok: A beérkező bizonylatok...
Hajdú-Bihar