Az álláshirdetés lejárt.
Aktuális állást talál az aktív állásajánlatok között: új keresés indítása itt
www.hajdujobs.hu

Pénzügyi ügyintéző

HSA Kft.
Hozzáadva: 2017.08.26.
Hirdetés azonosító: 747234
lejárt

HSA Kft. – A hazai személyzeti szolgáltató.
Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • a cég teljes körű könyvelésének támogatása;
  • tárgyi eszközök nyilvántartásában való részvétel;
  • auditokra való felkészülés, azok lebonyolításában való részvétel;
  • havi zárásokban való részvétel;
  • a könyvelő munkájának teljes körű támogatása;

Elvárások:

  • szakirányú végzettség;
  • min. 2 év hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • kommunikációképes román nyelvismeret;
  • kommunikációs szintű angol nyelvismeret előny;
  • proaktív, lendületes személyiség;

Munkavégzés helye:

  • Hajdú-Bihar megye;

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció nevének tárgy mezőben történő feltüntetésével a job@hsakft.hu címre!

HSA Kft. – A hazai személyzeti szolgáltató
Web: www.hsakft.hu Email: job@hsakft.hu Tel: +36 52/446 991
Regisztrációs számok: 6291-2/2001, 8554-1/2002, 21366-2007 Intézmény akkreditációs lajstromszám: AL-1966